Pracownicy

Samodzielni pracownicy naukowi

prof. zw. dr hab. Edward Balcerzan balcelat@amu.edu.pl
prof. zw. dr hab. Ewa Kraskowska krask@amu.edu.pl
prof. zw. dr hab. Tomasz Mizerkiewicz tommizer@amu.edu.pl
dr hab. Agnieszka Gajewska Agnieszka.Gajewska@amu.edu.pl
dr hab. Paweł Graf prof. UAM lapsang2@go2.pl
dr hab. prof. UAM Agnieszka Kwiatkowska agak@monada.poznan.pl
dr hab. prof. UAM Ewa Rajewska rajewska@amu.edu.pl
prof. dr hab. Joanna Grądziel-Wójcik jkwojcik@poczta.onet.pl
dr hab. prof. UAM Brigitta Helbig-Mischewski brigitta@helbig-mischewski.de

Adiunkci i starsi wykładowcy

dr Ksymena Filipowicz-Tokarska xymenaf@poczta.onet.pl
dr Lucyna Marzec lucyna.marzec@amu.edu.pl
dr Agnieszka Zgrzywa dierettendekavallerie@yahoo.de

Stale współpracujący

dr Małgorzata Cieliczko malgo.c@amu.edu.pl
mgr Anna Rogulska rogulskanna@gmail.com
mgr Aleksandra Szymił aszymil@wp.pl
mgr Cezary Rosiński cezary.rosinski@gmail.com
dr Olga Soporowska-Wojtczak
dr Przemysław Chojnowski pchojnowski@hotmail.com
prof. dr hab. Piotr Łuszczykiewicz pluszcz@amu.edu.pl
dr Maciej Duda mcjduda@gmail.com
dr Adriana Kovacheva anikovacheva@gmail.com
dr Bartosz Kowalczyk bartosz_kowalczyk@gazeta.pl
dr Joanna Krajewska jkrajewska@wp.pl
mgr Agata Rosochocka rosochata@interia.pl
dr Wojciech Wielopolski w.wielopolski@wp.pl
mgr Marta Wiatrzyk-Iwaniec mirrabelle@wp.pl
mgr Zuzanna Kozłowska zuzannakozlowska.uam@gmail.com
mgr Weronika Szwebs weronika.szwebs@gmail.com
mgr Borys Szumański borys.szumanski@gmail.com
mgr Patrycja Malicka malicka91@wp.pl
mgr Krzysztof Witczak krzysztof.witczak@amu.edu.pl
mgr Ewelina Waląg ew51675@st.amu.edu.pl
dr Inez Okulska inez.okulska@gmail.com
dr Edyta Sołtys-Lewandowska eslewand@amu.edu.pl
dr Tomasz Umerle tumerle@poczta.onet.pl

Doktoranci

mgr Angelika Poppa poppa.angelika@gmail.com
mgr Daria Lekowska dlekowska@gmail.com
mgr Marta Stusek marta.stusek@vp.pl
mgr Aleksandra Wieczorkiewicz aleksandre.michalska@gmail.com
mgr Karolina Olech karolin.olech@gmail.com
mgr Izabela Sobczak izasob@amu.edu.pl
mgr Agnieszka Waligóra agnwal1@amu.edu.pl

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.